Produkcja, sprzedaż, hurt

Sorbety

Oferujemy Państwu kolorowe, sprawdzone, pyszne i naturalne syropy do granity. Zapraszamy serdecznie  do wypróbowania  naszych koncentratów do granity.

Umożliwiają one łatwe przygotowanie wyśmienitej granity oraz sorbetu w rozmaitych i intensywnych smakach, a także przyciągających oko, pięknych kolorach.

Aby wykonać świetny sorbet niezbędny jest świetnej jakości syrop do granity, woda oraz maszyna chłodząca – granitor. To takie proste! Ważne są jednak odpowiednie proporcje. Nasze koncentraty do granity są niezwykle wydajne i pozwalają serwować najlepsze sorbety.
Znakomitej jakości syropy do granity pozwolą Państwu na tworzenie pysznych, kolorowych i uwielbianych przez dzieci, młodzież i  dorosłych sorbetów, którym nie sposób się oprzeć.

Zapewniane przez Nas ekonomiczne syropy do sorbetów idą w parze z ich jakością. Sorbety, które powstają  z  naszych syropów do granity nie tracą ani smaku, ani koloru w trakcie chłodzenia w granitorach.

Sorbety wytworzone z Naszych koncentratów zawsze prezentują się niezwykle apetycznie. Decydując się na kupno syropu do sorbetu przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jego skład. Warto wybrać taki, w którym nie ma szkodliwych substancji chemicznych.

Kielichy i kubki do granity

Zapewniamy Państwu rozmaity wybór kubków i kielichów do granity oraz slushy wraz z fantazyjnymi i kolorowymi przykrywkami.

Oferujemy oryginalne, różnorodne kształty pokrywek kielichów do granity, które sprawiają, że nasze kubki do granity doskonale nadają się na różne imprezy tematyczne, np. festyny, czy wydarzenia sportowe.

Kielichy do sorbetów posiadają osobną, zdejmowaną podstawkę, pokrywkę w wybranym kolorze i kształcie, a także giętką, kolorową rurkę. Są one bardzo wygodne w użyciu oraz solidnie wykonane, tym samym po ich umyciu można je jeszcze wielokrotnie używać.

Kubki do slushy z kolei mają dołączane wypukłe przykrywki z otworem na słomkę, a także wygodną w użyciu łyżeczkę, np. do mrożonego jogurtu.

Każdy element kielicha, czy kubka do granity został wykonany z najwyższej jakości, bezpiecznych i testowanych materiałów, które otrzymały pozytywną ocenę Zakładu Ekologii Opakowań.

Oferta kubków i kielichów do sorbetów jest kierowana do przedsiębiorców i firm gastronomicznych poszukujących nowoczesnych i niezawodnych jednorazowych opakowań do slushy, granity, a także wszelkich mrożonych napojów i deserów, jak: kawa, jogurt i smoothie.

Megażele

W Naszej ofercie poza sorbetami, syropami do granity oraz akcesoriami do sorbetów w postaci kubków i kielichów do slushy zapewaniamy także żelki oraz inne słodycze

Dysponujemy bogatym wyborem megażeli. Pakowane są one po 40 lub 50 sztuk. Megażele mają rozmaite smaki: cola, jagoda, truskawka, mieszane, np. jagoda z truskawką lub truskawka z bananem, a także żelki o smaku kwaśnym ze specjalną posypką.

Ponadto oferujemy opakowania na megażele, do którego mieści się 1000 sztuk naszych słodkości.

W ofercie znajdą Państwo również gigantżele. Są one absolutnym faworytem naszych najmłodszych smakoszy. Zapewniamy wybór wielu wzorów, kolorów i smaków: bananki, owocowe żabki, delfinki, czy skorpiony. Gwarantują one dużo śmiechu i świetną zabawę.

Zapewniamy także wybór sokożelków. Są one nadziane pysznym, naturalnym sokiem owocowym oraz występują również w wersji z kwaśną posypką.

Oferujemy także inne słodycze, jak: gumy balonowe, musujące kulki i owocowe cukierki.