Produkcja, sprzedaż, hurt

oferta granitorów

Łatwa obsługa

Każdy z Naszych granitorów jest niezwykle intuicyjny i prosty w obsłudze. Zapewniamy również serwis.

Niezawodność

Dysponujemy granitorami najwyższej jakości, zapewniającymi wiele lat wydajnej oraz bezproblemowej pracy.

Kompleksowość

Oferujemy szeroki wybór granitorów, sorbetów, syropów do granity oraz kielichów i kubków.

Granitor Skyline 3 nero express
maszyna do granity

3-komorowy granitor jest profesjonalnym urządzeniem do przygotowywania i podawania mrożonych deserów, takich jak: granita, slushy, czy sorbet. Każda z komór ma pojemność 10 litrów. Waga maszyny chłodniczej to 74 kg. Opatentowana technologia 3 komorowego granitora pozwala na skrócenie czasu pierwszego mrożenia nawet o 30 min. dla temperatury wody 5 stopni. Zapewniamy wysoki standard i nowoczesną wygląd granitora.

Granitor Skyline 2 nero express
maszyna do granity

Granitor ten zapewnia naszym klientom najwyższej jakości produkt o doskonałych parametrach za konkurencyjną cenę. Producent granitorów posiada ugruntowaną pozycję  na rynku od 30 lat i zapewnia granitory na 5 kontynentach, w aż 50 krajach. Oferujemy szeroką gamę wielofunkcyjnych i niezawodnych urządzeń do mrożonych deserów, granity oraz  sorbetów. Gwarantujemy wysoki standard i nowoczesną estetykę granitora.

Granitor 2 - komorowy jogurt + kawa
maszyna do granity

Granitor ten posiada systemem pionowego mieszania, który służy do przygotowania granit, sorbetów, kremów, jogurtów i mrożonych deserów. Pionowy mieszalnik umożliwia uzyskanie doskonałej, jednorodnej konsystencji produktu bez jego spieniania. Niewielki rozmiar granitora wraz z niskim zużyciem energii sprawia, że granitor jest znakomitym urządzeniem chłodzącym. Jest on dostępny w wersji 1 lub 2 zbiornikowej. Jego pojemność to 5,5 litra.

Części zamienne do granitorów

Serwis granitorów. Zajmujemy się kompleksowym serwisowaniem granitorów na bieżąco i przeglądami okresowymi. Usuwamy oraz diagnozujemy usterki, a także w przypadku awarii zapewniamy urządzenia zastępcze. Dysponujemy bogatym i kompleksowym wyborem części zamiennych do granitorów – uszczelek, łożysk itp. niezbędnych do prawidłowego i bezproblemowego działania granitorów – urządzeń do granity i sorbetów. W przypadku zainteresowania serwisem, umową serwisową, częściami zamiennymi lub zakupem granitora zachęcamy do kontaktu z Nami.